Günümüzde işletmelerin vazgeçilmezi olan motorlu taşıtlarının kontrol altında tutulması ve takip edilmesi oldukça önem taşır.Bu kontrol ve takibin gerçek zamanlı olarak yapılabilmesi için Mobil Takip Sistemleri kullanılmaktadır.

Araçların nerede olduğu gerçek zamanlı takip edilebildiği gibi geçmişe dönük kayıtlarda kolayca incelenebilir.Konum verileri istenildiği gibi raporlayıp ihtiyaç duyulan raporlar otomatik şekilde mail adreslerine yönlendirilebilir.

Araç takip sistemi takılı olan araca istenildiği taktirde çeşitli eklemeler ile birçok kontrol sağlanabilir.Kullanılan modül gerektiğinde uzaktan aracı kontrol ve müdahele etme olanağı sağlar.
Örneğin çalıştırma öncesi okutulmak üzere kart okuyucu takılıp hangi araca hangi şoför kullandığı doğru bir şekilde kayıt altına alınabilir.Ayrıca sensörler yardımı ile aracın kapılarının açılıp kapanmasından yakıt depo kapağının açılıp kapanması bilgileri dahi raporlanabilir.Belirlenen hız limiti aşımları otomatik olarak bilgi maili olarak alınabilir.Ve istenildiği durumda araç uzaktan kullanıma kapatılabilir.

BİGES,KAREL ve sektörün önde gelen diğer markalarının ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için lütfen temsilci arkadaşlarımız ile irtibata geçiniz…