Çok iyi bir koruma kalkanının içinde cam yada plastik fiber malzemeden oluşan fiber optik kablolar dış etkenlerden etkilenmeden çok uzun mesafelerde kayıpsız iletim sağlayan ürünlerdir.

Günümüzün en güncel iletim teknolojisi olan fiber optik sistemler kayıpsız çok yüksek hızlarda iletim sağlama ihtiyaçlarında kullanılan mükemmel çözümdür.Veriyi ileten fiber madde elektrik iletkenliği taşımadığı için manyetik alan yaratmaz ve manyetik alanlardan etkilenmez.Bu şekilde hızlı ve net iletim gerektiren projelerde Fiber optik kablo ve bağlantı elemanları kullanılır.
Fiber Optik Kablo: Uzun mesafelerde kayıpsız iletim sağlayan kablolardır.
Fiber Optik Ekleme ve Sonlandırma Ürünleri: Fiber Optik kabloların kullanıldığı projelerde ekleme gerektiğinde fiber optik için özel tasarlanmış ekleme ürünleri kullanılır.Ayrıca ihtiyaç duyulan noktaya çekilen kablolun iç hatta aktarılmasından önce Fiber optik için özel sonlandırma elemanları kullanılır.

UPTECH, ORING ve sektörün önde gelen diğer markalarının ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için lütfen temsilci arkadaşlarımız ile irtibata geçiniz…