İçinde bulunduğumuz bilişim ve teknoloji çağında bilgisayarların ve internetin gerek kurumsal gerekse bireysel olarak öneminin ve gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu sebeple faaliyet gösterdiğiniz alanda bilgisayar ve internet ağırlıklı çalışıyorsanız, üzerinde çokça zaman harcadığınız bilgisayar, yazılım ve sistemlerinizin bakım, onarım ve desteklenmesi gerekecektir. İşte bu noktada firmamız kurumsal ve bireysel olarak bilgisayar teknik servis ve bakım hizmetleri ile çözümsüz kalmanızı engelleyerek, arıza yapan, virüs problemi ile karşılaşan ya da teknik sıkıntılar yaşayan bilgisayarınıza acil ve hızlı bir şekilde müdahale edip faaliyetlerinize devam etmenizi sağlıyoruz.
Kurumsal Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım
Günümüzde tüm firmalar, şirketler ve kurumlar bilgisayar ve internet ile sürekli entegre olarak çalışarak ticari kayıtlarını, alış ve satış işlemlerini ve faaliyetlerini bilgisayar ortamında gerçekleştirip, zaman kazanımı, pratik ve hızlılık, azami eleman masrafları gibi hususlarda avantaj sağlamaktadır.
Fakat bazen işler yolunda gitmeyerek bilgisayar ve yazılım sistemleriniz sorun ve problem yaşatabilmektedir. Firma ve şirketler sürekli olarak bilgisayar ağırlıkla çalıştıklarından zamanla bünyelerinde bulunan bilgisayarlar sorun, arıza ve problem yaşatabilmektedir. Bu gibi durumlarda alanında uzman ve profesyonel kadromuz bakım, onarım ve teknik servis gerektiren bilgisayarlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde müdahale eder, firmanızın ve şirketinizin mağdur olmasını engelleyerek ve ticari faaliyetlerinize hiçbir aksaklık ve sorun yaşamadan devam etmenizi sağlamaktadır.

 

Bireysel Bilgisayar Teknik Servis ve Bakım
Evinizde ya da ufak çaplı ofisinizde bilgisayar ve internet ağırlıklı olarak çalışıyor ve ihtiyaçlarınızı gideriyorsunuz. Fakat bu gün bilgisayarınız arıza yaparak size sorun yaşatmaya başladı. Kaygılanmayın, hemen firmamıza ulaşarak başvuru yapabilir teknik servis, bakım ve onarım gerektiren bilgisayarınıza hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ettirerek faaliyetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Bilgisayar Teknik Servis Gerektiren Durumlar ;
Bilgisayarlarınız donanımsal problemler yaşıyor olabilir, örneğin; Ana kart, Ram, İşlemci veya Ekran Kartı kusurları gibi.
Bilgisayar işletim sisteminiz bazı programlar ve yazılımlar nedeniyle işlevselliğini yitirerek problem ve sorunlar yaşatabilir.
Bilgisayarınız güçlü ve etkili bir virüse maruz kalarak zarar görmüş olabilir.
Bilgisayarlar arası iletişim (ağ bağlantıları) problemleri yaşayabilirsiniz.
Bilgisayarlarınızın donanımsal gereksinimleri eskiyerek çağa ayak uyduramıyor olabilir.
Bilgisayarınız giderek yavaşlıyor ve size cevap veremiyor olabilir.
Dosyalarınıza ulaşamıyor ve yanlışlıkla sildiniz veya kaybettiniz.
Bir gün bilgisayarınızı açmak istediğinizde hiçbir karşılık alamayabilirsiniz.